Asystent kierowcy

Polski Związek Motorowy PZM

Aplikacja Asystent Kierowcy

Wygodny niezbędnik w Twoim telefonie

Telefony Alarmowe

Telefony alarmowe, straż pożarna, policja, pogotowie. Zawsze pod ręką. Wbrew pozorom w przypadku stresującej sytuacji, dla przykładu gdy jest się świadkiem wypadku drogowego, czasami można zapomnieć niby tak prostą informację, jak numery alarmowe. Pomaga tutaj uniwersalny numer 112, niemniej czasami lepiej jest zadzwonić bezpośrednio do odpowiedniej służby. Aplikacja może w tym pomóc.

Możliwość wysłania obecnej lokalizacji telefonu za pomocą email sms

Nie zawsze miejsce, w jakim się znalazłeś posiada jakiś adres. Czasami jest to setny kilometr autostrady A4, czasami postój w szczerym polu. Znajomość lokalizacji może być krytyczna aby pomóc służbom w udzieleniu pomocy lub znajomym w odnalezieniu drogi, a przepisywanie lokalizacji z ekranu nawigacji może być męczące. Tutaj dwoma kliknięciami możesz wysłać swoją pozycję za pomocą poczty elektronicznej lub wiadomości SMS.

Pomoc drogowa

Prędzej czy później każdego kierowcy spotyka sytuacja, gdy jego auto odmawia posłuszeństwa. Czasami da się kontynuować podróż, ale często też konieczna jest pomoc specjalisty, a w związku z tym kontakt z assistance. Aplikacja Asystent Kierowcy ułatwia tutaj zadanie. Zamiast zgłaszać sprawę operatorowi przez telefon, podawać mu niezbędne dane jak lokalizację, przyczynę awarii czy choćby usługę o jaką prosisz, możesz to szybko zrobić za pomocą odpowiedniego formularza w aplikacji. Jeżeli zadbałeś o wypełnienie Profilu Kierowcy, większość potrzebnych danych już będzie dostępna.

Usługi

Zbiór przydatnych dla kierowców usług, takich jak stacje diagnostyczne lub agenci sprzedający winiety. Aplikacja pokazuje odległość od usługodawcy oraz, na życzenie, jest w stanie zadzwonić do niego lub pokazać lokalizację na mapie.

Profil Kierowcy

Zbiór podstawowych informacji o użytkowniku aplikacji i jego samochodzie. Istnieje możliwość założeniu kilku profilów, jeżeli np. dysponujesz więcej niż jednym pojazdem. Zachęcamy do wypełnienia profilu, ułatwi on ewentualny kontakt z pomocą drogową.

Pakiety Klubowe

Klub SOS PZMot oferuje swoim członkom szeroki wybór pakietów assistance oraz ubezpieczeń turystycznych. Za pomocą aplikacji mobilnej można przejrzeć nie tylko ofertę, ale w szybki sposób zamówić wybrany pakiet jak i podejrzeć zakres ubezpieczenia. Zważywszy że Polacy z roku na rok więcej podróżują, jak i stopień komplikacji samochodów zwiększa się, posiadanie odpowiedniego pakietu assistance staje się powoli bardziej koniecznością niż przywilejem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Klubu SOS PZMot

PZM INFO

Jedną z najważniejszych statutowych celów Klubu jest promowanie bezpieczeństwa i kultury na drogach. Pod przyciskiem PZM INFO możesz odnaleźć nie tylko proste informacje jak uśrednione ceny paliw w państwach Unii Europejskiej, ale również zbiór przydatnych informacji o czym pamiętać w podróży, czy jak zadbać o prawidłowe wyposażenie samochodu.

Kontakty

Jeżeli chcesz skontaktować się z nami, pod tym przyciskiem znajdziesz nie tylko numery telefonów, ale też adresy email, witryn internetowych lub różnych komunikatorów jak Viber i Messenger.

Poradniki

W uzupełnieniu PZM INFO, w tym miejscu możesz znaleźć podstawowe informacje dotyczące obowiązujących limitów drogowych czy też aktualnego taryfikatora mandatów.

Zapraszamy do dzielenia się uwagami i sugestiami co do aplikacji

Zamawiaj pomoc drogową i pakiety assistance przy pomocy Asystenta Kierowcy PZM

google play Get from Windows Phone Store